Natalia Pawelec-Giza

Natalia Pawelec-Giza

Psycholożka, Trenerka Umiejętności Społecznych

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Online lub Płock

Cena: 200 zł/50 min

Obszary wsparcia

Obszary pomocy terapeutycznej

Pracuje z osobami, które przeżywają nadmierny lęk oraz zmagającymi się z problemami emocjonalnymi, w tym zaburzeniami nastroju , przygnębieniem oraz brakiem energii. Również z pacjentami z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczających trudności w życiu osobistym.

Podejście w terapii

W pracy z klientem przede wszystkim stawiam na nawiązanie bezpiecznej i pełnej zaufania relacji terapeutycznej, tak by stworzyć przestrzeń do bycia autentycznym w celu lepszego zrozumienia siebie przez klienta.

Wykształcenie

Psychologię ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w 2013r. Rok później zdobyłam uprawnienia pedagogiczne do pracy w szkole. W 2014 r rozpoczęłam 4,5 letnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo -Behawioralnej z elementami psychoterapii psychodynamicznej w Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii przy dziennym oddziale Szpitala Wolskiego w Warszawie. Posiadam również uprawnienia do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych.

Doświadczenie zawodowe

Od 11 lat pracuje bez przerwy w zawodzie, pierwsze szlify zdobywałam w Gimnazjum nr 6 w Płocku, następnie w szkole Podstawowej. Moje początki pracy były głownie związane z pracą z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. Od 2016 prowadzę swój własny gabinet gdzie skupiałam się na pracy indywidualnej z pacjentami. W 2021 roku rozpoczęłam pracę w Fundacji na Temat skupiając się na pracy z młodzieżą oraz młodymi dorosłymi zmagającymi się z uzależnieniem lub konsekwencjami występowania uzależnienia w rodzinie.