Magdalena Chorzewska

Magdalena Chorzewska

Psycholożka, terapeutka (CBT, Schematy), coach, trenerka

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Online lub Płock

Cena: 350 zł/50 min

W trakcie certyfikacji

Obszary wsparcia

Obszary pomocy terapeutycznej

Pomagam osobom doświadczającym trudności na wielu polach: problemy w relacjach, trudności intrapsychiczne, problemy w pracy, trudności w obszarze seksualności, problemy rodzinne.

Podejście w terapii

W mojej pracy najważniejszy jest człowiek. Zdaję sobie sprawę z tego, że przychodzą do mnie osoby z wieloma trudnościami, często wtydzące się swojego problemu. Zależy mi na tym aby w bezpiecznej atmosferze, pełnej akceptacji i otwartości, każdy pacjent uzyskał pomoc w rozwiązaniu swoich problemów i zmieniał nieadaptacyjne strategie i schematy.

Wykształcenie

Jestem terapeutką poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży (Centrum CBT w Warszawie), trenerką umiejętności psychologicznych miękkich (Ośrodek Intra w Warszawie). Ukończyłam 4 letnie szkolenie Psychoterapii CBT (Centrum CBT w Warszawie i jestem w trakcie certyfikacji), terapię Schematu ( Poza Schematami w Warszawie).
Rozpoczęłam pięcioletnią Szkołę Psychoterapii Integracyjnej w Vis Salutis w Łodzi.
Studiuję Seksuologię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Jestem także w trakcie studiów podyplomowych z Psychotraumatologii.
Wychodzę z założenia, że człowiek jest tak bardzo złożoną jednostką, że konieczne jest ciągłe zdobywanie nowej wiedzy z zakresu terapii, psychologii, seksuologii itp.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in w Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Warszawie, podczas praktyk na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu, w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „ąę” w Płocku, w ośrodku rehabilitacyjnym 12 dębów w Zaździerzu, podczas licznych projektów EFS, w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży NZOZ Saba-Med w Płocku oraz podczas praktyki prywatnej. Przyjmowałam także w ramach NFZ w NZOZ Mazowieckie Centrum Medyczne przy ul. Sportowej w Płocku, a także w Centrum Terapii ABJ (dzienny oddział psychiatryczny), a także w Orlen Medica (obecnie PZU Medica)
Od 2009 roku prowadzę prywatną praktykę.
Przez wiele lat byłam ekspertką w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Jestem częstym gościem w Dzień Dobry TVN i wielu innych programach.

Jestem twórczynią Instaporadni – profilu z treściami psychologicznymi na Instagramie i Tik Toku.

Dodatkowe informacje

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Behawioralno-Poznawczej.
Jestem także pod stalą superwizją.