Ewelina Załuga-Czarnota

Ewelina Załuga-Czarnota

Psycholożka

Psychoterapia integratywna, Seksuologia, Psychodietetyka, Rozwój osobisty

Online lub Płock

Cena: 200 zł/50 min

Obszary wsparcia

Obszary pomocy terapeutycznej

W swej pracy wsparciem staram się obdarzać pacjentów zmagających się z zaniżonym poczuciem własnej wartości, lekami, zaburzeniami na tle dietetycznym, traumami z przeszłości także tymi, które związane są z naszymi fundamentami czyli systemem rodzinnym. Towarzysze pacjentom w zmianie w każdym kierunku, w którym chcą podążać.

Podejście w terapii

Moja praca to moja prawdziwa pasja – kocham ludzi i wspieranie ich w zmianach, które sobie wyznacza, jest dla mnie nie tylko wyzwaniem terapeutycznym, ale i kolejną ciekawą podróżą, na którą mnie ktoś zaprasza. Wspieram podmiotowość pacjentów, przypominając im, że każde doświadczenie w ich życiu jest mimo wszystko dobre, bo czegoś uczy. Razem oswoimy każdego smoka, z którym mierzy się zdecydowany i zorientowany na cel pacjent 🙂

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Ukończyłam WSFIZ w Warszawie ze specjalnością stosowana psychologia społeczna. Ponieważ od zawsze chciałam pracować z parami, od razu po studiach ze świeżym tytułem mgr rozpoczęłam studia podyplomowe z seksuologii klinicznej – obszar ten bowiem często jest tematem moich rozmów z pacjentami. Posiadam także kwalifikacje pedagogiczne, które wspomogły pracę z młodymi ludźmi zarówno w szkołach, jak i w prywatnej praktyce. Jestem psychologiem transportu – mam uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych dla kierujących pojazdami, a ostatnio zrealizowanym krokiem edukacyjnym, ale na pewno nie ostatnim 🙂 była diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej, która dała także wiele przydatnych odpowiedzi.

Doświadczenie zawodowe

Od początku swej kariery zawodowej pracuje w Zakładzie opiekuńczo – leczniczym dla dorosłych, gdzie wspieram swymi oddziaływaniami pacjentki po udarach i innych zaburzeniach z konsekwencjami organicznymi. Praca jest niezwykle wdzięczna i satysfakcjonująca. Ponadto prowadzę własny gabinet, gdzie każda cierpiąca dusza może znaleźć ukojenie. Współpracuje z różnorodnymi podmiotami, gdzie towarzysze w zmianach zarówno dorosłym, jak i młodzieży i dzieciom. Pracowałam także z osobami wykluczonymi społecznie, w placówce wychowawczej, poradni psychologiczno – pedagogicznej.

Dodatkowe informacje

Na codzień pracuje w zgodzie z własnym sumieniem i zasadami etycznymi, które wyznaczają kierunek działań w naszym zawodzie. Ponadto jestem nastawiona na ciągły rozwój – planuje kolejne kierunki studiów , a także oczywiście wymarzoną psychoterapię. Obecnie nie korzystam z superwizji – jedynie tej o charakterze wsparcia koleżeńskiego, czy grup wsparcia. W swej pracy kieruje się zawsze dobrem pacjenta i jego jak najlepiej pojętym interesem 🙂