adrianna_wojciechowska

Adrianna Wojciechowska

Psycholożka

Psychoterapia integratywna, Psychoterapia humanistyczno-egzystencjalna, Psychodietetyka

Online lub Płock

Cena: 200 zł/50 min

Certyfikat psychoterapeuty

Obszary wsparcia

Obszary pomocy terapeutycznej

Zapraszam Cię na wizytę, jeśli:

  • doświadczasz poczucia braku sensu życia, nie radzisz sobie ze smutkiem,
  • masz trudności w rozpoznaniu i wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, nie wiesz, czego byś chciał, nie panujesz nad swoimi emocjami i nie potrafisz ich zrozumieć
  • nie wierzysz w siebie, cierpisz z powodu niskiego poczucia wartości, czujesz się samotny i przygnębiony,
  • doświadczasz niepokojących stanów, których przyczyn nie znasz, odczuwasz dolegliwości natury psychosomatycznej (np. bóle, które nie mają podłoża medycznego)

Podejście w terapii

W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuję się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Sesja terapeutyczna to dla mnie moment na zwolnienie, oddech, poczucie swojego ciała, usłyszenie swoich myśli i zrozumienie swoich potrzeb. W pracy nad trudnościami, skupiam się nie tylko na usztywnionych schematach myślenia, czucia i działania, ale także na istniejących już zasobach, których z jakichś względów nie dostrzegasz lub nie wykorzystujesz. Moim celem jest towarzyszyć Ci w procesie podróży do samego siebie.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie szkolę się psychoterapeutycznie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Szkoła ta jest akredytowana przez PTP – Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz EAGT – European Association for Gestalt Therapy.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, czyli nadzorowi merytorycznemu innych doświadczonych psychoterapeutów w wyższymi kwalifikacjami, posiadającymi certyfikat superwizora.

Spełniam kryteria Ministerstwa Zdrowia do pracy jako Psycholog oraz Psychoterapeuta w placówkach służby zdrowia.

Doświadczenia zawodowe

Staż zawodowy odbyłam na całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Miejskim w Płocku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Gostyninie oraz pracując z nastolatkami poprzez prowadzenie Treningów Umiejętności Społecznych w Ośrodku Medyczno Psychologicznym VIDE w Płocku. Częścią mojej pracy było również prowadzenie warsztatów rozwojowych dla kobiet do projektu unijnego „W rodzinie siła”. Aktualnie pracuję z dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Miejskim w Płocku.

W Instytucie Emocji prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje dla Rodziców nastolatków oraz warsztaty rozwojowe.

Dodatkowe informacje

Bliskie mi są metody świadomej pracy z ciałem takie jak tai-chi, metoda Lowena.

W wolnym czasie praktykuję Jogę oraz Movement Medicine.
Jestem również miłośniczką przebywania blisko natury – uwielbiam spacery po lesie, plaży, górach.